Hrvatska policija na autocesti zaustavila Cezarovog saradnika Semira Muzaferovića: U autu mu pronašli dva kilograma kokaina

260b91ef-389f-4428-b403-fc84d4c9421f

Hrvatska policija je na autocesti A1 zaustavila 36-godišnjeg Semira Muzaferovića, člana kriminalne grupe Dine Muzaferovića zvanog Cezar, koji je u autu slovenskih tablica prevozio dva kilograma kokaina, saznaje Istraga.ba.

Oduzeta mu je droga, dva mobitela i vozilo te je predan pritvorskom nadzorniku.

“Jučer oko 15 sati policijski službenici Službe kriminaliteta droga i Postaje granične policije Vrgorac, na A1 zaustavili su vozilo slovenskih registarskih oznaka kojim je upravljao 36-godišnji državljanin Bosne i Hercegovine. Prilikom pregleda vozila sa službenim psom za detekciju droga, utvrđena je sumnja da se u vozilu nalazi droga. Muškarac je priveden u službene prostorije, uhićen je i nad njim je provedeno istraživanje. Tijekom istraživanja policijskim službenicima je izručio novac koji je posjedovao”, saopćila je policija.

Policijski službenici pronašli su drogu skrivenu iza zadnjeg sjedišta. Pronađena su dva paketa u kojima se ukupno nalazilo 2 kilograma i 104 grama droge kokain, prenosi Index.hr.

Splitsko-dalmatinska policija saopćila je da postoji osnovana sumnja da je počinio krivično djelo Neovlaštena proizvodnja i promet drogama.

Dodali su da je vrijednost pronađene droge najmanje 200.000 dolara.

Podsjećamo, narko boss i ubica Dino Muzaferović je nedavno uhapšen u Ljubljani zbog ubistva Satka Kekića. On je tokom bjekstva pripremao likvidaciju urednika portala Istraga.ba Avde Avdića.

Istraga.ba je sada dostupna na Google Play i App Store. Preuzmite aplikaciju i pratite najnovije vijesti na svojim uređajima.

Foto: Sabor

Mrkva i batina iz Zagreba: Kako privoliti Bošnjake na etničko predstavljanje

o_36249266_1280

Uoči glasanja o rezoluciji hrvatske desnice u Saboru: Nakon etničkog predstavljanja i federalizma, hoće li SDP i Možemo progutati i opravdavanje paradržave Herceg-Bosne?

HKSTALiWQAEwINF

Domovinski pokret usaglasio stavove sa Plenkovićem: Rezolucija o položaju Hrvata u BiH sutra će biti upućena u hrvatski Sabor, izvorno pozivala na formiranje hrvatske autonomije

Foto: Borna Jaksic/PIXSELL

Domovinski pokret objavio rezoluciju: Zahtjeva se izborna jedinica i autonomija za bh. Hrvate i poziva na rušenje suvereniteta BiH kroz "međunarodnu saradnju" sa Čovićevim HNS-om

kolaz6

I am from Čapljina, take me to America: Političko-medijski apsurdistan „navijačkog pitanja“

HKSTALiWQAEwINF

Plenković u Sarajevu govorio da prema BiH treba pokazati respekt, a onda ispalio: U Dejtonu se mislilo da će svako birati svoje, ali došlo je do anomalije

Plenkovic

Krišto i Plenković potpisali ugovor između BiH i Hrvatske o graničnim prijelazima uprkos upozorenju UIO da bi to moglo blokirati promet na privremenom GP Gradiška

Screenshot 2026-06-01 121442

Domovinski pokret zaprijetio Bošnjacima: Dajte Hrvatima izbornu jedinicu ili ćemo formirati Herceg-Bosnu, to je i u vašem interesu

Možda vas zanima

tramvaj

Tužilaštvo KS privelo kraju istragu: Vještačenja upućuju da je uzrok tramvajske nesreće ljudski faktor

ilustracija glavna

Neka visi sudija: Skandalozno medijsko targetiranje zeničkog suca nakon odluke o Novoj željezari

Foto: Sabor

Mrkva i batina iz Zagreba: Kako privoliti Bošnjake na etničko predstavljanje

Mirsad Crnovšranin

Poruke na suđenju Karišiku i drugima: „Razmišljam da li da mu pocijepam glavu ili da odnese 100.000 eura kod Ace Makedonca, pa da ga ostavimo na miru“