Dodik saopštio: Kandidat SNSD-a na prijevremenim izborima za predsjednika RS-a bit će Siniša Karan

Karan

Bivši predsjednik Republike Srpske i lider SNSD-a Milorad Dodik izjavio je da će kandidat SNSD na predstojećim prijevremenim izborima za predsjednika RS-a biti Siniša Karan.

“Mi ćemo predložiti to koalicionim partnerima i naš prijedlog biće ministar za naučnotehnološki razvoj i visoko obrazovanje Republike Srpske Siniša Karan. Treba da se dogovorimo oko toga”, rekao je Dodik.

Karan je bivši ministar unutrašnjih poslova RS-a i jedan od najvjernijih Dodikovih kadrova.

Prijevremeni izbori za predsjednika RS-a održat će se 23 novembra.

Istraga.ba je sada dostupna na Google Play i App Store. Preuzmite aplikaciju i pratite najnovije vijesti na svojim uređajima.

Stav

Kamo dalje Bošnjače?!

dodik-i-dino-konakovic-1

Konaković gradi narativ, Dodik ruši državu: Činjenice protiv političke interpretacije

dodik i covic osa

Konsolidacija SNSD-a i konačni rezultat martovske krize: Dodikov povratak na tračnice hrvatske politike

Stav

Fantomska diplomatija zvana Konaković

d532dca2-d746-4d68-83ab-7b180b217ab6

Bivši savjetnik Joe Bidena: Posjetom Washingtonu Dodik otvara prostor za veliki politički dobitak RS-a jer Sarajevo u smislu strateškog lobiranja praktično ne postoji

Karan

SNSD proglasio pobjedu Siniše Karana za predsjednika Republike Srpske

izbori-2020-12

Zatvorena birališta u RS-u na kojima su ponovljeni izbori, veća izlaznost daje potencijalnu prednost Karanu

Dodik vladar

Mjera (ne)uspjeha: Konakovićeve promašene najave Dodikove propasti ne mogu biti dokaz njegove dominacije

Možda vas zanima

trojka i covic

Deset miliona i dva podobna emitera: Vlada FBiH dijeli subvencije za „unapređenje RTV djelatnosti“; uslove ispunjavaju samo FTV i RTV Herceg-Bosne

dzermin-4

Zbog sumnjivih postupanja u Sky predmetima: Džermin Pašić smijenjen sa pozicije šefa Odsjeka za organizirani kriminal. Ubuduće će raditi na ratnim zločinima!

Ilustracija - protesti

Pad jedne Vlade i društvo bez nade: Maratonska sjednica Skupštine KS s unaprijed poznatim epilogom

Foto: Autoceste FBiH

Šta otkriva trogodišnji plan poslovanja Autocesta FBiH: Dugovi veći od prihoda, a “rješenje” su novi krediti