Nema srpskih ministara

Plan rasta opet ide na čekanje: Sjednica Vijeća ministara prolongirana za 1. oktobar

dvije Trojke

Sjednica Vijeća ministara BiH koja je trebala da bude održana danas, odgođena je za srijedu 1. oktobra.

Kako saznaje Patria, ministar vanjske trgovine i ekonomskih odnosa Staša Košarac je na službenom putu u Rusiji, a ministar finansija i trezora Srđan Amidžić nije u Sarajevu.

Tako na čekanju ostaje Reformska agenda, ali i Prijedlog pravilnika o unutrašnjoj organizaciji Sekretarijata Centralne izborne komisije Bosne i Hercegovine koji se ne usvaja još od marta.

CIK ima obavezu da na narednim Općim izborima uvede nove izborne tehnologije za šta im trebaju dodatni uposlenici.

Istraga.ba je sada dostupna na Google Play i App Store. Preuzmite aplikaciju i pratite najnovije vijesti na svojim uređajima.

gasovod

Objavljujemo izvještaj komisije i novi Sporazum o Južnoj interkonekciji: "Hrvatska će početi graditi plinovod tek nakon što ispita tržište"

Sporazum

Hrvatska još nije pristala na prijedlog teksta: Upitno potpisivanje Sporazuma o Južnoj interkonekciji, moguća samo neobavezujuća izjava u Dubrovniku

vlada fbih-2

Kadrovi iz Elektroprivede Herceg-Bosne imaju prioritet: Vlada FBiH gura Marijanovića i Primorac u NOS uprkos direktnom sukobu interesa

Alija i Denis

Skupljači perja, sličica, laži i floskula: Denis i Alija - Kovači naše sudbine!

Vijece-ministara-14

Ništa od "reformskih" zakona o pravosuđu: Ministri iz RS-a ponovo oborili dnevni red sjednice Vijeća ministara BiH

Gwc6d8ZWUAA9njc

Vijeće ministara BiH ili Vijeće HDZ-a: Nema Konakovića ni Heleza, Hurtić blokirao imenovanje zamjenika direktora SIPA-e

IMG_0119

Službeni list BiH odbio objaviti zaključke Predstavničkog doma PS BiH kojim se Borjani Krišto nalaže da imenuje Vukanovića za ministra!

Skoko-sa-Covicem

Dragan Čović poručio Trojki: Odustanite od rekonstrukcije Vijeća ministara BiH

Možda vas zanima

d7946b7a-5dec-4d72-911d-b2d469107afb

Zbog kvara na motoru: Privatni avion iz Slovačke sletio na oranicu na Vlašiću, dvojica putnika zadobila lakše povrede

Šmrk

Policijska akcija na Kromolju: U toku hapšenje Admira Arnautovića Šmrka

Zlatko Lagumdžija

Ambasador skrivenih namjera: Iza "mega" energetskog projekta u Goraždu stoje Zlatko Lagumdžija i njegova svastika!

parlament-bih-1

Predstavnički dom BiH nije imenovao novog člana Centralne izborne komisije: Nijedan od četiri kandidata nije dobio podršku većine